Płać kartą w urzędzie

karta bank 01

Kampania informacyjna

Szybki kontakt

Gmina Milejczyce
ul. Szkolna 5
17-332 Milejczyce
tel. 85 657-90-70

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cyfrowy urząd - Wrota Podlasia

Kampania informacyjna

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Przydatne odnośniki

Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Dziennik Urzędowy
Województwa Podlaskiego
Program Rodzina 500 plus
Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Wrota Podlasia

Liczba gości

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.

Aktualności

Zaproszenie na warsztat turystyczny

    Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania – Tygiel Doliny Bugu” zaprasza na warsztat turystyczny cz. II „Współpraca turystyczna w Dolinie Bugu”, który odbędzie się w dniu 27 lutego 2018 r. godz. 9.30 w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Platerowie przy ul. 3 Maja 13.

 

    Warsztat skierowany jest w szczególności do przewodników turystycznych, osób związanych z obsługą ruchu turystycznego tj. hotelarzy, właścicieli pensjonatów, restauracji, gospodarstw agroturystycznych itp., organizacji pozarządowych działających w sferze turystyki, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego zainteresowanych działaniami turystycznymi w gminie, przedsiębiorców, producentów lokalnych.

 

  Potwierdzenie przybycia do dnia 16 lutego 2018 r. na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie – tel. 797 091 197.

 

 PROGRAM SPOTKANIA

 

plakat warsztat platerów 1

plbyua logo

Rysunek1.ppng

przez internet baner
wrotapodlasiazzielonym

Wniosek o dowód

dowod 01