Płać kartą w urzędzie

karta bank 01

Kampania informacyjna

Szybki kontakt

Gmina Milejczyce
ul. Szkolna 5
17-332 Milejczyce
tel. 85 657-90-70

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cyfrowy urząd - Wrota Podlasia

Kampania informacyjna

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Przydatne odnośniki

Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Dziennik Urzędowy
Województwa Podlaskiego
Program Rodzina 500 plus
Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Wrota Podlasia

Liczba gości

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.

Aktualności

Zaproszenie na szkolenie dot. pszczelarstwa 10 marca 2024 r.

Podlaski Związek Pszczelarzy w Białymstoku, Rejonowe Koło Pszczelarzy w Siemiatyczach serdecznie zaprasza na szkolenie z zakresu rozpoznawania chorób pszczelich, zapobiegania im oraz ewentualnego sposobu postępowania na wypadek pojawienia się danej choroby w pasiece w dniu 10 marca 2024 r. w Czartajewie.

 

Wszystkich miłośników pszczelarstwa, pszczelarzy amatorów jak również pszczelarzy zawodowych, którym leży na sercu zdrowotność rodzin pszczelich i którzy realizują swoją pasję z szacunkiem do pszczół, zapraszam w dniu 10 marca 2024r na szkolenie, które odbędzie się w Zespole Szkól Technicznych im. W. St. Reymonta w Czartajewie, ul. Długa 130,17-300 Siemiatycze

Plan szkolenia:

9:45 - Powitanie przybyłych gości

10:00 – 13:00 - Pierwsza część szkolenia

13:00 – 14:00 - Przerwa obiadowa

14:00 — 15:00 — Druga część szkolenia

15:00 – 15:30 - Dyskusja i zakończenie szkolenia

Prelegentem szkolenia będzie Pani dr hab. Beata Bąk, będąca pracownikiem Katedry Pszczelnictwa Uniwersytetu Warmińsko Mazurskiego w Olsztynie - wybitny specjalista w dziedzinie chorób pszczół.

W celach organizacyjnych (ograniczona ilość miejsc oraz zarezerwowanie poczęstunku) proszę o wysyłanie zgłoszenia na szkolenie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , wpisując imię i nazwisko (np. Jan Kowalski), adres najlepiej stacjonowania pasieki (np. Krupice gm. Siemiatycze), w jaki sposób dotarła do mnie informacja o szkoleniu (źródło informacji, np. strona internetowa urzędu gminy, od znajomego, prasa itp.), jeżeli chcesz możesz zostawić też nam numer telefonu lub adres e-mail może w przyszłości będziemy organizować kolejne szkolenie to damy ci znać.

Termin wysyłania zgłoszeń: do 01.03.2024. Decyduje kolejność wpływania zgłoszeń.

Telefon kontaktowy: Adam Aleksiejuk - 791489667 - Prezes Rejonowego Koła Pszczelarzy w Siemiatyczach (najlepiej po godz. 16:00).

 

Zaproszenie

plbyua logo

Rysunek1.ppng

przez internet baner
wrotapodlasiazzielonym

Wniosek o dowód

dowod 01