Płać kartą w urzędzie

karta bank 01

Kampania informacyjna

Szybki kontakt

Gmina Milejczyce
ul. Szkolna 5
17-332 Milejczyce
tel. 85 657-90-70

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cyfrowy urząd - Wrota Podlasia

Kampania informacyjna

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

OSP Milejczyce

osp logo 01

Przydatne odnośniki

Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Dziennik Urzędowy
Województwa Podlaskiego
Program Rodzina 500 plus
Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Wrota Podlasia

Liczba gości

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Aktualności

"Zawód żołnierz - brzmi dumnie"! Spotkanie z żołnierzami w Siemiatyczach!

W dniach 9 i 10 maja 2022 odbędzie się kolejne już posiedzenie Wojskowego Centrum Rekrutacji w Siemiatyczach. WCR działa w budynku Starostwa Powiatowego przy ul. Leg. Piłsudskiego 3.

 

W ramach WCR kandydaci do służby wojskowej mogą przejść cały proces rekrutacji poprzez rozmowę kwalifikacyjną, badania lekarskie i psychologiczne, a na koniec otrzymują karty powołania na szkolenie podstawowe zgodnie z ich preferencjami (kontynuacje inicjatyw zamiejscowej dopuszcza również nowa ustawa o Obronie Ojczyzny, art. 82 ust. 8).

 

W drugim dniu Wojskowego Centrum Rekrutacji w Siemiatyczach, we wtorek 10 maja, odbędzie się spotkanie z żołnierzami Wojska Polskiego połączone z pokazem sprzętu wojskowego w ramach wydarzenia „Zawód Żołnierz – brzmi dumnie”. Spotkania z żołnierzami i pokazy sprzętu wojskowego odbędą się na placu przed Starostwem.

 

Na spotkanie zaprasza Wojskowe Centrum Rekrutacji w Bielsku Podlaskim wraz z Powiatem Siemiatyckim oraz: 18. Dywizja Zmechanizowana w Siedlcach, Zespół Szkół Technicznych w Czartajewie, 1.Warszawska Brygada Pancerna w Warszawie, 1. Podlaska Brygada Obrony Terytorialnej w Białymstoku 18. Pułk Logistyczny w Łomży, 18. Batalion Dowodzenia w Siedlcach. Patronat nad wydarzeniem objęli: burmistrz Siemiatycz, wójt gminy Siemiatycze, burmistrz Drohiczyna, wójt gminy Dziadkowice, wójt gminy Grodzisk, wójt gminy Mielnik, wójt gminy Milejczyce, wójt gminy Nurzec-Stacja, wójt gminy Perlejewo.

 

wcr siem 10 maja zap 02

 

 

plbyua logo

Rysunek1.ppng

przez internet baner
wrotapodlasiazzielonym

Wniosek o dowód

dowod 01
dyz aptek 2022a