Płać kartą w urzędzie

karta bank 01

Kampania informacyjna

Szybki kontakt

Gmina Milejczyce
ul. Szkolna 5
17-332 Milejczyce
tel. 85 657-90-70

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cyfrowy urząd - Wrota Podlasia

Kampania informacyjna

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

OSP Milejczyce

osp logo 01

Przydatne odnośniki

Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Dziennik Urzędowy
Województwa Podlaskiego
Program Rodzina 500 plus
Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Wrota Podlasia

Liczba gości

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.

Aktualności

"Wspólne inicjatywy na rzecz poprawy bezpieczeństwa obszaru transgranicznego w przypadku katastrof ekologicznych i chemicznych" - ćwiczenia strażackie

"Wspólne inicjatywy na rzecz poprawy bezpieczeństwa obszaru transgranicznego w przypadku katastrof ekologicznych i chemicznych" – to tytuł projektu transgranicznego, realizowanego przez gminy powiatu siemiatyckiego.

 

W ramach projektu do OSP Milejczyce trafiły dwa nowe samochody strażackie, w 2020 i 2019 r. Jednym z ostatnich punktów projektu były ćwiczenia strażackie, doskonalące likwidacje pożaru lasów, oraz miejscowych zagrożeń, przeprowadzone 24 sierpnia, obok PERN w Adamowie (gmina Mielnik).

 

W ćwiczeniach brały udział OSP: Milejczyce, Nurzec Stacja, Siemichocze, Kajanka, Słochy Annopolskie, Dziadkowice, Hornowo, Perlejewo – a więc te jednostki z poszczególnych gmin, które w ramach projektu otrzymały nowe samochody, poza tym: JRG Siemiatycze, ZSP w Adamowie, policja, Nadleśnictwo Nurzec.

 

trans adamowo 2201 33

 

 

 

plbyua logo

Rysunek1.ppng

przez internet baner
wrotapodlasiazzielonym

Wniosek o dowód

dowod 01
dyz aptek 2022