Płać kartą w urzędzie

karta bank 01

Kampania informacyjna

Szybki kontakt

Gmina Milejczyce
ul. Szkolna 5
17-332 Milejczyce
tel. 85 657-90-70

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cyfrowy urząd - Wrota Podlasia

Kampania informacyjna

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

OSP Milejczyce

osp logo 01

Przydatne odnośniki

Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Dziennik Urzędowy
Województwa Podlaskiego
Program Rodzina 500 plus
Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Wrota Podlasia

Liczba gości

Odwiedza nas 56 gości oraz 0 użytkowników.

Aktualności

Turniej tenisa stołowego

W dniach 28-29 stycznia 2015r. w Świetlicy Wiejskiej w Milejczycach odbył się Zimowy Turniej Tenisa Stołowego „O puchar Wójta Gminy Milejczyce”.

Pierwszego dnia turnieju o puchar walczyli uczniowie szkoły podstawowej, drugiego – uczniowie gimnazjum, liceum i osoby dorosłe. W kategorii szkoły podstawowej udział wzięło 5 osób – w tym dwie dziewczyny. Puchar Wójta Gminy Milejczyce zdobył Bartosz Stojaniuk. W starszej kategorii wiekowej udział wzięło 14 osób – w tym 3 dziewczyny. Pierwsze miejsce w tej grupie i puchar wójta zdobył Mariusz Wysocki z wynikiem 23 pkt. Pierwsze miejsce w kategorii dziewcząt zdobyła Monika Piętka.

Obie grupy grały systemem każdy z każdym po dwa sety, a w przypadku remisu po trzy. Każdy uczestnik turnieju otrzymał nagrodę i dyplom za udział.
Organizatorami i sponsorami nagród był Wójt Gminy Milejczyce, Gminna Biblioteka Publiczna w Milejczycach i Gminny Ośrodek Kultury w Milejczycach.

 

 

plbyua logo

Rysunek1.ppng

przez internet baner
wrotapodlasiazzielonym

Wniosek o dowód

dowod 01
dyz aptek 2022