Płać kartą w urzędzie

karta bank 01

Kampania informacyjna

Szybki kontakt

Gmina Milejczyce
ul. Szkolna 5
17-332 Milejczyce
tel. 85 657-90-70

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cyfrowy urząd - Wrota Podlasia

Kampania informacyjna

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

OSP Milejczyce

osp logo 01

Przydatne odnośniki

Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Dziennik Urzędowy
Województwa Podlaskiego
Program Rodzina 500 plus
Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Wrota Podlasia

Liczba gości

Odwiedza nas 467 gości oraz 0 użytkowników.

Aktualności

Młodzież zapobiega pożarom

    16 kwietnia w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Siemiatyczach odbył się powiatowy konkurs „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

 

poza 2018 01

 

   Wśród wielu uczestników konkursy były uczennice Szkoły Podstawowej w Milejczycach - Karolina Oniśkiewicz i Zuzanna Gierasimiuk. Karolina Oniśkieiwcz zajęła pierwsze miejsce w kategorii klas I – VI szkół podstawowych, jednocześnie kwalifikując się do etapu wojewódzkiego. Gratulujemy.

 

    Organizatorem konkursu była Komenda Powiatowa PSP. Nagrody wręczali: Marszałek Województwa Podlaskiego Jerzy Leszczyński, Starosta Siemiatycki Jan Zalewski.

 

    Celem corocznego konkursu jest propagowanie wśród uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, zasad szeroko pojętego bezpieczeństwa. Konkurs składa się w z dwóch etapów – eliminacji pisemnych oraz ustnych. Pytania dotyczą między innymi: sposobów zapobiegania pożarom, sposobów ich likwidacji, zachowania w sytuacjach zagrożenia, udzielania poszkodowanym pierwszej pomocy, działalności Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczych Straży Pożarnych.

 

poza 2018 04

    fot. Starostwo Powiatowe w Siemiatyczach

 

 

 

 

 

plbyua logo

Rysunek1.ppng

przez internet baner
wrotapodlasiazzielonym

Wniosek o dowód

dowod 01
dyz aptek 2022