Płać kartą w urzędzie

karta bank 01

Kampania informacyjna

Szybki kontakt

Gmina Milejczyce
ul. Szkolna 5
17-332 Milejczyce
tel. 85 657-90-70

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cyfrowy urząd - Wrota Podlasia

Kampania informacyjna

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

OSP Milejczyce

osp logo 01

Przydatne odnośniki

Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Dziennik Urzędowy
Województwa Podlaskiego
Program Rodzina 500 plus
Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Wrota Podlasia

Liczba gości

Odwiedza nas 153 gości oraz 0 użytkowników.

Aktualności

Bieg katyński 2018

    Ponad 200 uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz ponadgimnazjalnych , w tym ze szkół z terenu Gminy Siemiatycze, wzięło udział w III Siemiatyckim Biegu Pamięci o Katyniu, który został zorganizowany 12 kwietnia, w Siemiatyczach.

 

   Wśród uczestników wydarzenia byli uczniowie Szkoły Podstawowej w Milejczycach. Nasz placówka była jedną z najliczniej reprezentowanych szkół.

 

    Trasa biegu łączyła miejsca gdzie rosną „Dęby Pamięci” - od Dębu (ul. Andersa) Pamięci Kazimierza Niewiarowskiego znajdującego się przy Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II - do Dębu Pamięci Jana Płońskiego przy Gimnazjum Gminnym (ul. Kościuszki).

 

    Celem biegu jest uczczenie pamięci policjantów, żołnierzy, strażaków i wszystkich Polaków zamordowanych przez w 1940 r. w Katyniu.

 

    Oprócz uczniów szkół z Siemiatycz i terenu powiatu siemiatyckiego udział brali też przedstawiciele samorządów, instytucji samorządowych, oraz dyrekcje szkół.

 

 

DSC 0976

 

 

plbyua logo

Rysunek1.ppng

przez internet baner
wrotapodlasiazzielonym

Wniosek o dowód

dowod 01
dyz aptek 2022