Płać kartą w urzędzie

karta bank 01

Kampania informacyjna

Szybki kontakt

Gmina Milejczyce
ul. Szkolna 5
17-332 Milejczyce
tel. 85 657-90-70

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cyfrowy urząd - Wrota Podlasia

Kampania informacyjna

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Przydatne odnośniki

Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Dziennik Urzędowy
Województwa Podlaskiego
Program Rodzina 500 plus
Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Wrota Podlasia

Liczba gości

Odwiedza nas 57 gości oraz 0 użytkowników.

Aktualności

Młodzież wspomogła przygotowania i obchody Dnia Wszystkich Świętych

    W dniach 31 października - 2 listopada młodzież z Gminy Milejczyce czynnie włączyła się w przygotowania oraz obchody Dnia Wszystkich Świętych.

   Zuchy i harcerze ze 104 WŚDH „Buki” z Milejczyc wzięli udział w czternastej już akcji sprzątania opuszczonych grobów, włączając w pracę swoich rówieśników ze Szkoły Podstawowej w Milejczycach. W Uroczystość Wszystkich Świętych harcerze sprzedawali znicze, zapalali lampki pamięci na zapomnianych grobach, czynnie uczestniczyli we Mszy Św.

   Z kolei Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Milejczyc, jak co roku, zajęła się porządkowaniem opuszczonych grobów. Na każdym z zapomnianych nagrobków zapłonął płomyk. Dużo uwagi pracy zostało włożonej w uporządkowanie grobu rodziny Łowickich (Milejczycach jest pochowany m.in. Maciej Łowicki – Lekarz, zesłaniec, pamiętnikarz, krytyk literacki).

    Zaś młodzież z Zespołu Szkół, w Dzień Zaduszny, odwiedziła groby, na których nie było zniczy, lub było tych zniczy mało. (fot. - „Buki”, MDP, Zespół Szkół).

 

 

 

 

 

plbyua logo

Rysunek1.ppng

przez internet baner
wrotapodlasiazzielonym

Wniosek o dowód

dowod 01