Płać kartą w urzędzie

karta bank 01

Kampania informacyjna

Szybki kontakt

Gmina Milejczyce
ul. Szkolna 5
17-332 Milejczyce
tel. 85 657-90-70

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cyfrowy urząd - Wrota Podlasia

Kampania informacyjna

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Przydatne odnośniki

Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Dziennik Urzędowy
Województwa Podlaskiego
Program Rodzina 500 plus
Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Wrota Podlasia

Liczba gości

Odwiedza nas 53 gości oraz 0 użytkowników.

Aktualności

ARiMR wypłaca zaliczki

    Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa 16 października rozpoczęła wypłatę zaliczek na poczet płatności bezpośrednich przyznanych rolnikom za 2017 r.

   

    Wysokość zaliczek w tym roku wynosi 70% należnej kwoty dopłat. Warunkiem przyznania i wypłaty zaliczki jest zakończenie kontroli administracyjnej i przejście warunków kwalifikowalności złożonych wniosków w tym także uwzględnienie wyników kontroli przeprowadzonych na miejscu.
    W bieżącym roku o płatności bezpośrednie wnioskowało 1,342 mln rolników w kraju, z tego w województwie podlaskim 81145 rolników. Do dnia 16 października ARiMR naliczyła zaliczki dla ponad 893,8 tysięcy rolników na łączną kwotę 3,68 mld zł, w tym dla ponad 57 tysięcy w województwie podlaskim (to jest dla 70,6% rolników, którzy złożyli wnioski) na kwotę 446,5 mln złotych.
    W pierwszej kolejności pomoc wypłacana jest w powiatach, w których gospodarstwa zostały dotknięte w tym roku przez klęski żywiołowe. Wypłata zaliczek na poczet dopłat bezpośrednich ma potrwać do 30 listopada bieżącego roku. Pozostała część płatności bezpośrednich ma być wypłacana już od 1 grudnia.

 

    Źródło: ARiMR.

plbyua logo

Rysunek1.ppng

przez internet baner
wrotapodlasiazzielonym

Wniosek o dowód

dowod 01