Płać kartą w urzędzie

karta bank 01

Kampania informacyjna

Szybki kontakt

Gmina Milejczyce
ul. Szkolna 5
17-332 Milejczyce
tel. 85 657-90-70

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cyfrowy urząd - Wrota Podlasia

Kampania informacyjna

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Przydatne odnośniki

Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Dziennik Urzędowy
Województwa Podlaskiego
Program Rodzina 500 plus
Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Wrota Podlasia

Liczba gości

Odwiedza nas 99 gości oraz 0 użytkowników.

Aktualności

Szkolenie dla rolników

    Uwaga rolnicy. Szkolenie w ARiMR.

    Biuro Wsparcia Inwestycyjnego Podlaskiego Oddziału Regionalnego ARiMR w Białymstoku informuje, że w dniach 19 - 22.09.2017 r. odbędzie się cykl szkoleń dotyczący warunków uzyskania pomocy finansowej na operacje typu „Inwestycje w gospodarstwach położonych na obszarach Natura 2000” w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w gospodarstwach rolnych”, oraz na operacje „Inwestycje zapobiegające zniszczeniu potencjału produkcji rolnej” w ramach poddziałaniu „Wsparcie inwestycji w środki zapobiegawcze, którym celem jest ograniczenie skutków prawdopodobnych klęsk żywiołowych, niekorzystnych zjawisk klimatycznych i katastrof”. objętych Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020.

 

    Program szkolenia:
9.45 – rejestracja uczestników,
10.00 – szkolenie (podstawy prawne ubiegania się o wypłaty pomocowe, zasady przygotowywania i wypełniania dokumentacji, zasady wypłaty).

 

    Dla mieszkańców powiatu siemiatyckiego szkolenie zaplanowane jest na 22 września, w Biurze Powiatowym ARiMR w Bielsku Podlaskim, ul. Białowieska 113D (10.00). Udział jest bezpłatny.

plbyua logo

Rysunek1.ppng

przez internet baner
wrotapodlasiazzielonym

Wniosek o dowód

dowod 01