Płać kartą w urzędzie

karta bank 01

Kampania informacyjna

Szybki kontakt

Gmina Milejczyce
ul. Szkolna 5
17-332 Milejczyce
tel. 85 657-90-70

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cyfrowy urząd - Wrota Podlasia

Kampania informacyjna

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Przydatne odnośniki

Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Dziennik Urzędowy
Województwa Podlaskiego
Program Rodzina 500 plus
Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Wrota Podlasia

Liczba gości

Odwiedza nas 137 gości oraz 0 użytkowników.

Aktualności

Pomóżmy pogorzelcom

    11 sierpnia br., ok. godziny 13:00, strażacy z jednostki OSP Milejczyce, jak również z innych jednostek, otrzymali zgłoszenie o płonącym budynku mieszkalnym w miejscowości Wałki (gmina Milejczyce). Niestety podczas akcji swój dom straciła rodzina Państwa Karolczuków.


    Dom, w którym mieszkali obecnie nie nadaje się do zamieszkania. Podczas pożaru uległo zniszczeniu całe wyposażenie domu, oraz dorobek rodziny. Poszkodowani znaleźli schronienie w dawnej szkole w Wałkach, jednak jak najszybciej chcieliby naprawić wyrządzone pożarem szkody i wrócić do swojego domu. W związku z tym zwracamy się o pomoc. Potrzebna jest zarówno pomoc finansowa jak i materialna - przede wszystkim przedmioty niezbędne do codziennego funkcjonowania.
    Wszystkich ludzi dobrej woli, którzy zechcą przekazać ubrania, meble, sprzęt kuchenny, przybory szkolne itp. prosimy o kontakt z Patrycją Karolczuk 508 873 712 oraz Małgorzatą Karolczuk 508 873 717.

    Pomóc może każdy, liczy się każdy gest!

 

    W momencie, kiedy uruchomione zostanie konto dla Państwa Karolczuków, na które będzie możliwość wpłaty - powiadomimy o tym.

 

 

walki pozar 01

 

walki pozar 02

 

walki pozar 03

 

 

plbyua logo

Rysunek1.ppng

przez internet baner
wrotapodlasiazzielonym

Wniosek o dowód

dowod 01