Płać kartą w urzędzie

karta bank 01

Kampania informacyjna

Szybki kontakt

Gmina Milejczyce
ul. Szkolna 5
17-332 Milejczyce
tel. 85 657-90-70

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cyfrowy urząd - Wrota Podlasia

Kampania informacyjna

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Przydatne odnośniki

Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Dziennik Urzędowy
Województwa Podlaskiego
Program Rodzina 500 plus
Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Wrota Podlasia

Liczba gości

Odwiedza nas 84 gości oraz 0 użytkowników.

Aktualności

Obóz Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

    W dniach 24.07-06.08.2017 r. w Ośrodku Wypoczynkwym „Pod Sosną" w Wólce Nadbużnej odbył się obóz szkoleniowo - wypoczynkowy Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.


    Organizatorem przedsięwzięcia była Ochotnicza Straż Pożarna w Sieniewicach. Z MDP Milejczyce, działającej przy OSP Milejczyce, uczestniczyło 11 osób.
    Głównym celem zgrupowania było przygotowanie członków MDP do pracy społecznej na rzecz ochrony przeciwpożarowej i ewentualnej służby w szeregach OSP i PSP. Program służył również szkoleniu młodzieży w szeroko rozumianym bezpieczeństwie. W trakcie trwania obozu realizowano specjalistyczne zajęcia szkoleniowe z zakresu udzielania pomocy medycznej, ratownictwa wodno-nurkowego, zagadnienia z ochrony przeciwpożarowej i zapobiegania pożarów, najwiecej czasu poświęcono na musztrę oraz zapoznanie dzieci z regulaminem zawodów sportowo-pożarniczych CTIF. Wszystkie zajęcia szkoleniowe prowadziła wykwalifikowana i doświadczona kadra, którą stanowili zawodowi strażacy, policjanci, pielęgniarka jak również opiekunowie MDP.
    Dwa tygodnie miłej i przyjacielkiej amosfery szybko minęły, a druhny z naszej jednostki wróciły do Milejczyc z workiem nowych, wspaniałych wspomnień oraz z nowymi umiejętnościami.


    Więcej o obozie na OSP Milejczyce.

 

oboz mdp 2017 01

 

oboz mdp 2017 02

 oboz mdp 2017 03

 

plbyua logo

Rysunek1.ppng

przez internet baner
wrotapodlasiazzielonym

Wniosek o dowód

dowod 01