Płać kartą w urzędzie

karta bank 01

Kampania informacyjna

Szybki kontakt

Gmina Milejczyce
ul. Szkolna 5
17-332 Milejczyce
tel. 85 657-90-70

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cyfrowy urząd - Wrota Podlasia

Kampania informacyjna

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Przydatne odnośniki

Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Dziennik Urzędowy
Województwa Podlaskiego
Program Rodzina 500 plus
Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Wrota Podlasia

Liczba gości

Odwiedza nas 119 gości oraz 0 użytkowników.

Aktualności

XV Międzynarodowy Zlot Młodzieży Pożarniczej w Homlu na Białorusi

     W dniach 6 - 15 lipca Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Milejczyc w składzie: Magda Sawicka, Wiktoria Szpańska, Karolina Trochimiuk, Julia Galimska, Aleksandra Oniskiewicz, Zuzanna Gierasimiuk, pod kierownictwem dh Marty Aleksiejuk, uczestniczyła w jubileuszowym XV Międzynarodowym Zlocie Młodzieży Pożarniczej w Homlu na Białorusi.


   

home 2017 01

 

   W przedsięwzięciu udział brało 13 drużyn z całego świata: Azerbejdżanu, Białorusi, Bułgarii, Gruzji, Włoch, Kazachstanu, Łotwy, Mołdawii, Rosji, Serbii,Ukrainy, a nawet Pakistanu.
   Zlot ,jak co roku, składał się z wielu konkurencji m.in: sztafety, rozwinięcia bojowego, sportlandii, konkursu z pierwszej pomocy, konkursu na plakat o tematyce ratowniczej, ratownictwa wodnego i wspinaczkowego, jak również wybory na Miss i Mistera Zlotu.

 

homel 2017 02
    W tym roku pobyt naszych dziewcząt przyniósł wiele sukcesów. Nasze druhny zajęły III miejsce w konkursie ,,Darts" - trafianie lotkami w tarczę oraz II miejsce za konkursie Bilbord - czyli plakat o tematyce ratowniczej. Oprócz tego podczas zlotu odbyła się konferencja Międzynarodowej Organizacji ,,Młody Ratownik", na której czele stał Minister Spraw Nadzwyczajnych Republiki Białoruś - W. A. Waszczenko.
    Całość przedsięwzięcia nauczyła wiele nowego w sferze ratownictwa jak rownież przyniosła strażaczkom z Milejczyc znajomości na całym świecie.

 

homel 2017 03

 

    źródło: OSP Milejczyce

plbyua logo

Rysunek1.ppng

przez internet baner
wrotapodlasiazzielonym

Wniosek o dowód

dowod 01