Płać kartą w urzędzie

karta bank 01

Kampania informacyjna

Szybki kontakt

Gmina Milejczyce
ul. Szkolna 5
17-332 Milejczyce
tel. 85 657-90-70

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cyfrowy urząd - Wrota Podlasia

Kampania informacyjna

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Przydatne odnośniki

Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Dziennik Urzędowy
Województwa Podlaskiego
Program Rodzina 500 plus
Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Wrota Podlasia

Liczba gości

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Aktualności

Do widzenia szkoło

    W piątkowy poranek, 23 czerwca, uczniowie Zespołu Szkół w Milejczycach spotkali się po raz ostatni w roku szkolnym 2016/17.

   

 zak rok 2017 11

 

    W zakończeniu roku szkolnego uczestniczyli m.in.: dyrektor ZS Milejczyce Urszula Molska, Wójt Gminy Milejczyce Jerzy Iwanowiec, przedstawiciele OSP Milejczyce, przedstawiciel policji, księża, Rada Pedagogiczna, Rada Rodziców, pracownicy szkoły. Starsi uczniowie przekazali  sztandar szkoły młodszym kolegom. Wielu uczniów otrzymało nagrody i wyróżnienia za wyniki w nauce, sportowe osiągnięcia, zdobyte tytuły, konkursy, działalność na rzecz szkoły i społeczności lokalnej. Absolwenci szkoły uroczyście pożegnali młodszych kolegów i koleżanki.  Z kolei  drugoklasiści pożegnali odchodzących uczniów, zajmując ich miejsce w szkole. Był to dzień był pełen radości i wzruszeń. Nie zabrakło wspomnień i planów na przyszłość. UDANYCH WAKACJI! (fot. E. Mroczkowska, M.Bałut)

 

plbyua logo

Rysunek1.ppng

przez internet baner
wrotapodlasiazzielonym

Wniosek o dowód

dowod 01
dyz aptek 2022a