Płać kartą w urzędzie

karta bank 01

Kampania informacyjna

Szybki kontakt

Gmina Milejczyce
ul. Szkolna 5
17-332 Milejczyce
tel. 85 657-90-70

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cyfrowy urząd - Wrota Podlasia

Kampania informacyjna

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Przydatne odnośniki

Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Dziennik Urzędowy
Województwa Podlaskiego
Program Rodzina 500 plus
Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Wrota Podlasia

Liczba gości

Odwiedza nas 138 gości oraz 0 użytkowników.

Aktualności

Walne zebranie OSP Milejczyce

17 lutego 2017 r. w siedzibie jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Milejczycach odbyło się zebranie sprawozdawcze za 2016 r.

    O prócz miejscowych strażaków ochotników oraz dziewcząt z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, udział w nim wzięli: Wójt Gminy Milejczyce Jerzy Iwanowiec oraz Komendant Powiatowy PSP w Siemiatyczach st. bryg. Jerzy Sitarski.
     Na zebraniu przedstawiono działalność ratowniczą, kulturalną, stan organizacyjny oraz sprawozdanie finansowe za rok 2016, jak również zaprezentowano plan działania na 2017 r. Zarządowi Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Milejczycach udzielono absolutorium.
    W 2016 r. OSP Milejczyce brała udział w 25 działaniach ratowniczych, w tym: 10 razy wyjeżdżała do gaszenia pożarów, 14 razy do likwidacji miejscowych zagrożeń, 1 wyjazd okazał się, fałszywym alarmem, ale w dobrej wierze.
    W roku sprawozdawczym odbyły się 2 posiedzenia zarządu i 5 innych zebrań. Był to także rok dużych sukcesów, ponieważ Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza po raz kolejny została Mistrzem Podlasia w sporcie pożarniczym, broniąc tytuł zdobyty 2 lata temu.
    Priorytetowe tegoroczne plany, to zakup sztandaru oraz zorganizowanie obchodów 90-lecia jednostki.
    Ochotnicza Straż Pożarna w Milejczycach liczy obecnie 75 członków z czego: 17 członkiń MDP, 49 członków zwyczajnych, oraz 9 honorowych.

 

 

 

osp mce spr 20171

 

 

osp mce spr 2017 02

 

    źródło: OSP Milejczyce.

 

 

 

plbyua logo

Rysunek1.ppng

przez internet baner
wrotapodlasiazzielonym

Wniosek o dowód

dowod 01