Płać kartą w urzędzie

karta bank 01

Kampania informacyjna

Szybki kontakt

Gmina Milejczyce
ul. Szkolna 5
17-332 Milejczyce
tel. 85 657-90-70

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cyfrowy urząd - Wrota Podlasia

Kampania informacyjna

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Przydatne odnośniki

Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Dziennik Urzędowy
Województwa Podlaskiego
Program Rodzina 500 plus
Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Wrota Podlasia

Liczba gości

Odwiedza nas 67 gości oraz 0 użytkowników.

Aktualności

Jubileusz 50 lecia pożycia małżeńskiego

3 lutego do Świetlicy Wiejskiej w Milejczycach zostało zaproszonych 8 par z terenu gminy Milejczyce, którzy obchodzą w 2017 r. jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego.

Wszyscy jubilaci uroczyście otrzymali medale za długoletnie pożycie małżeńskie, przyznane przez Prezydenta RP, które wręczył Wójt Gminy Milejczyce Jerzy Iwanowiec. Życzenia jubilatom składali też Przewodniczący Rady Gminy Milejczyce Mikołaj Koczuk oraz wiceprzewodniczący Jan Pawluczuk, Ks. Zbigniew Bolewski - Proboszcz z parafii świętego Stanisława Biskupa i
Męczennika w Milejczycach, Ks. Mirosław Awksietijuk - Proboszcz parafii Narodzenia NMP w Rogaczach, Ks. Michał Siemieniuk - Wikary z parafii Świętej Barbary w Milejczycach.
Jubilaci: Lidia i Włodzimierz Wieremiejewiczowie z Pokaniewa, Nina i Eugeniusz Baranowie z Rogacz, Lucyna i Czesław Zieleniewscy z Pokaniewa, Walentyna i Michał Słokotowiczowie z Milejczyc, Zofia i Włodzimierz Bakunowiczowie z Grabarki, Maria i Jakub Mironczukowie z Grabarki, Barbara i Stanisław Marczukowie z Milejczyc, Nina i Aleksander Romaniukowie z Mikulicz.

W części artystycznej wystąpił zespół "Polne maki" z Dołubowa.

 

 

zlote 2017 29

 

plbyua logo

Rysunek1.ppng

przez internet baner
wrotapodlasiazzielonym

Wniosek o dowód

dowod 01