Płać kartą w urzędzie

karta bank 01

Kampania informacyjna

Szybki kontakt

Gmina Milejczyce
ul. Szkolna 5
17-332 Milejczyce
tel. 85 657-90-70

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cyfrowy urząd - Wrota Podlasia

Kampania informacyjna

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Przydatne odnośniki

Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Dziennik Urzędowy
Województwa Podlaskiego
Program Rodzina 500 plus
Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Wrota Podlasia

Liczba gości

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Aktualności

Odnawialne źródła energii - nabór deklaracji

Gmina Milejczyce przystępuje do przygotowania projektu polegającego na zakupie i montażu zestawu kolektorów słonecznych oraz zakupie i montażu zestawu paneli fotowoltaicznych, w budynkach prywatnych zlokalizowanych na terenie Gminy Milejczyce.


    W przypadku pozyskania dotacji ze środków Unii Europejskiej, realizacja tej inwestycji planowana jest w 2018 roku. W ramach ww. projektu będzie można uzyskać dofinansowanie do 85 % poniesionych kosztów, na zakup i montaż kolektorów słonecznych i/lub paneli fotowoltaicznych. Wysokość wkładu własnego mieszkańców może zostać obniżona i jest uzależniona od wymogów konkursu, w ramach którego planowane jest złożenie wniosku o dofinansowanie. Koszty inwestycji będą ostatecznie znane po zakończeniu procedur przetargowych, związanych z wyłonieniem wykonawcy inwestycji.


    Warunkiem ubiegania się o dofinansowanie jest złożenie przez zainteresowane osoby czytelnie wypełnionej Deklaracji przystąpienia do inwestycji dotyczącej budowy instalacji OZE na terenie gminy Milejczyce, w Urzędzie Gminy Milejczyce, ul. Szkolna 5, w godzinach 7:30 – 15:30, w terminie do 13.02.2017 r.

Deklaracja dostępna jest w siedzibie Urzędu oraz tutaj:  ikona word  ikona pdf


    Ponadto w dniu 08.02.2017 r. (ŚRODA) o godzinie 13.30 w Świetlicy Wiejskiej w Milejczycach organizowane jest spotkanie informacyjne z mieszkańcami Gminy dotyczące naboru wniosków.


    Dodatkowe informacje o poprzednich naborach wniosków o dofinansowanie odnawialnych źródeł energii można uzyskać pod adresem: http://rpo.wrotapodlasia.pl/pl/jak_skorzystac_z_programu/zobacz_ogloszenia_i_wyniki_na_1/dzialanie-51-energetyka-oparta-na-odnawialnych-zrodlach-energii-2.html 

 

 

plbyua logo

Rysunek1.ppng

przez internet baner
wrotapodlasiazzielonym

Wniosek o dowód

dowod 01