Płać kartą w urzędzie

karta bank 01

Kampania informacyjna

Szybki kontakt

Gmina Milejczyce
ul. Szkolna 5
17-332 Milejczyce
tel. 85 657-90-70

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cyfrowy urząd - Wrota Podlasia

Kampania informacyjna

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Przydatne odnośniki

Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Dziennik Urzędowy
Województwa Podlaskiego
Program Rodzina 500 plus
Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Wrota Podlasia

Liczba gości

Odwiedza nas 109 gości oraz 0 użytkowników.

Aktualności

Kampania "Dokumenty zastrzeżone"

Trwa ogólnopolska kampania informacyjna "Dokumenty zastrzeżone".

 

 Utracone dokumenty tożsamości oraz karty płatnicze może zastrzec każda osoba, której zdarzyła się taka sytuacja i nie ma znaczenia, czy dokumenty zostały zgubione, czy skradzione. W tym celu należy skorzystać z Systemu Dokumenty Zastrzeżone lub z Systemu Zastrzegania Kart.

System Dokumenty Zastrzeżone www.dokumentyzastrzezone.pl to ogólnopolska baza milionów skradzionych i zagubionych dokumentów. Chroni przed wyłudzeniami z użyciem cudzej tożsamości.
Zastrzegać powinni wszyscy – nie tylko klienci banków. To najważniejszy krok, który trzeba natychmiast wykonać, kiedy utracimy np. dowód osobisty, paszport czy prawo jazdy. W kilka minut dane trafią do wszystkich banków, operatorów telefonii komórkowych oraz tysięcy innych firm.

Kampania Informacyjna Systemu Dokumenty Zastrzeżone organizowana jest przez Związek Banków Polskich. Patronat Honorowy nad kampanią objęło Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. Celem kampanii jest poszerzenie wiedzy o możliwościach i potrzebie zastrzegania utraconych dokumentów tożsamości.

System Zastrzegania Kart www.zastrzegam.pl to rozwiązanie pozwalające na szybkie zastrzeganie karty płatniczej – nawet jeśli nie znamy numeru telefonu do infolinii lub oddziału banku. Kluczowym elementem systemu jest zautomatyzowana infolinia, wykorzystująca technologię rozpoznawania mowy. Portal głosowy przekierowuje karty do właściwej infolinii wydawcy w celu zastrzeżenia karty.
     Operatorem Systemu Zastrzegania Kart jest Związek Banków Polskich.

 

kampania dok 01

kampania dok 02

 

 

plbyua logo

Rysunek1.ppng

przez internet baner
wrotapodlasiazzielonym

Wniosek o dowód

dowod 01