Płać kartą w urzędzie

karta bank 01

Kampania informacyjna

Szybki kontakt

Gmina Milejczyce
ul. Szkolna 5
17-332 Milejczyce
tel. 85 657-90-70

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cyfrowy urząd - Wrota Podlasia

Kampania informacyjna

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Przydatne odnośniki

Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Dziennik Urzędowy
Województwa Podlaskiego
Program Rodzina 500 plus
Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Wrota Podlasia

Liczba gości

Odwiedza nas 192 gości oraz 0 użytkowników.

Aktualności

Nabór chętnych do programu na solary i fotowoltaikę

Firma "Promag" oferuje naszym mieszkańcom korzystanie z odnawialnych źródeł energii, przy dofinansowaniu z zewnątrz, rozpoczynając nabór do programu na solary i fotowoltaikę. To wyjście na przeciw oczekiwań mieszkańców, w wyniku zainteresowania takimi źródłami na niedawnym spotkaniu, z przedstawicielami tej firmy. 

 

Firma Promag istnieje na rynku ponad 16 lat i jest liderem w zakresie instalacji solarnych. W swojej oferie posiada też pompy ciepła, kotły, wymienniki ciepła, instalacje fotowoltaiczne oraz wiele innych urządzeń hydraulicznych. 

Program grupowych dofinansowań jest programem całkowicie niezależnym i dotowanym jedynie ze środków niepublicznych, organizowanych przez "Promag", dzięki współpracy z partnerami handlowymi oraz Fundacją Help Energy.

Firma gwarantuje  instalacje fotowoltaiczne w cenach, które są atrakcyjniejsze, niż ogólnorynkowe. Jedynym warunkiem uzyskania tego dofinansowania jest zebranie określonej grupy osób, które przystąpią do programu. Istotne jest również to, że każdy zainteresowany może zamówić więcej niż jedną instalację, co bezpośrednio przekłada się na ilość osób biorących udział w programie.

Program grupowy kolektorów słonecznych można realizować już przy 25 osobach (przy czym większa liczba zainteresowanych osób przekłada się na cenę tych instalacji.), a w przypadku instalacji fotowoltaicznych - przy 50 osobach (cena stała). "Promag" zrralizował już podobne programy na instalacje fotowoltaiczne w gminach: Łomża (w trakcie – około 140 instalacji), Szydłowiec, Łęczyce. Wspólpracuje z kilkunastoma gminami, które rozpoczęły nabór w celu realizacji programu jeszcze w tym roku.

Zalety programu grupowego dla gmin:

  • nie pobieranie opłat przed montażem,
  • brak podatku od dofinansowania,
  • minimum formalności po stronie mieszkańców,
  • instalacje, to polska produkcja,
  • własny firmowy serwis.

Minimum, aby program wystartował: 25 osób na kolektory słoneczne oraz 50 osób na instalacje fotowoltaiczne.

Nabór do programu ma trwać ok. 2 tygodni.

 

Aby zgłosić się do programu, wystarczy tylko pobrać i wypełnić ankietę, która znajduje się  tutaj,  po czym wysłać ją lub zanieść do Urzędu Gminy w  Milejczycach.

 

promag oferta 01

promag oferta 02

Więcej szczegółów o programie pod numerem telefonu 500 088 529 (Paweł Sala).

 

 

plbyua logo

Rysunek1.ppng

przez internet baner
wrotapodlasiazzielonym

Wniosek o dowód

dowod 01