Płać kartą w urzędzie

karta bank 01

Kampania informacyjna

Szybki kontakt

Gmina Milejczyce
ul. Szkolna 5
17-332 Milejczyce
tel. 85 657-90-70

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cyfrowy urząd - Wrota Podlasia

Kampania informacyjna

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Przydatne odnośniki

Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Dziennik Urzędowy
Województwa Podlaskiego
Program Rodzina 500 plus
Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Wrota Podlasia

Liczba gości

Odwiedza nas 102 gości oraz 0 użytkowników.

Aktualności

Badania ankietowe gospodarstw domowych

Statystyka publiczna przez cały rok przeprowadza badania ankietowe w wylosowanych gospodarstwach domowych. Realizują je ankieterzy, będący pracownikami urzędów statystycznych, poprzez bezpośredni kontakt z respondentami lub telefonicznie.

 


Dane zebrane w badaniach są ważne dla każdego mieszkańca naszego Kraju, gdyż stanowią podstawę do podejmowania strategicznych decyzji ekonomicznych, społecznych i administracyjnych na wszystkich szczeblach zarządzania. Służą do analiz statystycznych, na ich podstawie powstają opracowania dotyczące różnych dziedzin życia. Niezwykle ważne jest, by dostarczane informacje były wiarygodne, rzetelne i wysokiej jakości. Uczestnictwo w badaniach jak największej liczby wylosowanych gospodarstw domowych jest kluczowe dla ich efektywności. Dlatego zależy nam, aby nasi respondenci byli jak najlepiej poinformowani o prowadzonych badaniach.

 

Urząd Statystyczny w Białymstoku informujem że w maju 2023 r. realizowane są następujące badania ankietowe dotyczące gospodarstw domowych: badanie budżetów gospodarstw domowych, badanie aktywności ekonomicznej ludności, kondycja gospodarstw domowych, wykorzystywanie technologii informacyjno - komunikacyjnych, Europejskie badanie wizerunku życia ludności.

 

We wszystkich badaniach prowadzonych przez statystykę publiczną obowiązuje bezwzględnie przestrzegana zasada prawnego zapewnienia tajemnicy statystycznej. Oznacza to, że zebrane w trakcie badań informacje o gospodarstwie domowym i jego członkach nie mogą być i nie będą wykorzystywane do innych celów niż opracowania i analizy statystyczne. W pełni zagwarantowana jest więc poufność informacji.

 

Informacje o prowadzonych badaniach ankietowych znajdują się na stronie https://badania-ankietowe.stat.gov.pl/.

 

maj 2023

 

 

plbyua logo

Rysunek1.ppng

przez internet baner
wrotapodlasiazzielonym

Wniosek o dowód

dowod 01