Płać kartą w urzędzie

karta bank 01

Kampania informacyjna

Szybki kontakt

Gmina Milejczyce
ul. Szkolna 5
17-332 Milejczyce
tel. 85 657-90-70

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cyfrowy urząd - Wrota Podlasia

Kampania informacyjna

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

OSP Milejczyce

osp logo 01

Przydatne odnośniki

Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Dziennik Urzędowy
Województwa Podlaskiego
Program Rodzina 500 plus
Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Wrota Podlasia

Liczba gości

Odwiedza nas 188 gości oraz 0 użytkowników.

Aktualności

Dotacja w wysokości 95 tys. zł dla GOK w Milejczycach!

 

Gminny Ośrodek Kultury w Milejczycach otrzyma 95 tys zł dofinansowania na zadanie – „Zakup wyposażenia Gminnego Ośrodka Kultury w Milejczycach”.

 

To zadanie w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. Celem programu jest wyposażenie samorządowych instytucji kultury w kompetencje i umiejętności niezbędne do prowadzenia i rozwijania działań w zakresie edukacji kulturalnej oraz animacji kultury w społeczności lokalnej oraz doposażenie w sprzęt niezbędny do prowadzenia działań edukacyjnych i animacyjnych w formie cyfrowej lub online.

 

Projekt dotyczy zakupu niezbędnego wyposażenia dla instytucji kultury – Gminnego Ośrodka Kultury w Milejczycach. Celem ogólnym projektu jest poprawa jakości życia mieszkańców oraz wzrost aktywności społecznej i obywatelskiej poprzez rozwój usług kultury w obszarze dziedzictwa kulturowego. Projekt w części zasadniczej obejmuje zakup i montaż wyposażenia sali widowiskowo -kinowej GOK w Milejczycach: sprzęt multimedialny i nagłośnieniowy.

 

nck logo 01

 

 

 

 

 

plbyua logo

Rysunek1.ppng

przez internet baner
wrotapodlasiazzielonym

Wniosek o dowód

dowod 01
dyz aptek 2022