Szybki kontakt

Gmina Milejczyce
ul. Szkolna 5
17-332 Milejczyce
tel. 85 657-90-70

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Płać kartą w urzędzie

karta bank 01

Kampania informacyjna

Cyfrowy urząd - Wrota Podlasia

Kampania informacyjna

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

OSP Milejczyce

osp logo 01
Wirtualna wycieczka

Przydatne odnośniki

Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Dziennik Urzędowy
Województwa Podlaskiego
Program Rodzina 500 plus
Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Wrota Podlasia
e-TV Bug

Liczba gości

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.

Wielokulturowe Milejczyce – wczoraj i dziś

Projekt realizowany w latach 2010 – 2011

Beneficjent: gmina Milejczyce

Partnerzy: Gminny Ośrodek Kultury w Milejczycach, Stowarzyszenie "Dyliżans kulturalny", Sklep spożywczo – przemysłowy A.A. Rosa

 

Cele operacji:

Operacja pt. "Wielokulturowe Milejczyce – wczoraj i dziś" odbywać się będzie na terenie gminy Milejczyce. Głównym celem operacji jest promocja naszej gminy i przynależnych do niej wielokulturowych wsi podlaskich. Działania zaspokoją potrzeby społeczne i kulturalne miejscowej ludności i potencjalnych turystów. Jednym z dodatkowych celów jest promowanie aktywnego wypoczynku co wpłynie na poprawę jakości życia miejscowej społeczności. Działania w ramach operacji “Wielokulturowe Milejczyce – wczoraj i dziś” podkreślą walory przyrodnicze i turystyczne gminy Milejczyce. Niniejsza operacja jest zgodna z Lokalną Strategią Rozwoju Gminy Milejczyce i realizuje następujące cele: wzrost zasobności i podniesienie poziomu cywilizacyjnego społeczności Gminy Milejczyce; rozwój aktywności społecznej i ich integracja; waloryzacja zasobów przyrodniczych i kulturowych oraz wykorzystywanie ich do tworzenia atrakcyjnych miejsc pracy w turystyce i agroturystyce; rozwój przedsiębiorczości i aktywizacja społeczno - gospodarcza gminy. Opercja realizuje również część celów Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007 - 2013, a są nimi: odnowa wsi, rozbudzanie aktywności jej mieszkańców i budowa kapitału społecznego na wsi; polepszanie jakości życia na terenach wiejskich.

przez internet baner
wrotapodlasiazzielonym

Przydatne odnośniki

pomoc prawna 02

Wniosek o dowód

dowod 01
dyz aptek logo 2019

Przydatne odnośniki

Stowarzyszenie

senior logo 2017

NSSD

ulotka int operator 2016 01
Decydujmy razem