Płać kartą w urzędzie

karta bank 01

Kampania informacyjna

Szybki kontakt

Gmina Milejczyce
ul. Szkolna 5
17-332 Milejczyce
tel. 85 657-90-70

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cyfrowy urząd - Wrota Podlasia

Kampania informacyjna

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Przydatne odnośniki

Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Dziennik Urzędowy
Województwa Podlaskiego
Program Rodzina 500 plus
Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Wrota Podlasia

Liczba gości

Odwiedza nas 136 gości oraz 0 użytkowników.

Indywidualizacja nauczania w klasach I-III na terenie Gminy Milejczyce

 

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego - Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX -Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.1. Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty, Poddziałanie 9.1.2. -Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszanie różnic w jakości usług edukacyjnych.

 

Od dnia 27 lutego 2012 r. w naszej szkole odbywają się zajęcia w ramach programu „Indywidualizacja  nauczania w klasach I-III na terenie Gminy Milejczyce – Dzieci przyszłością Milejczyc”.  Projekt ten jest realizowany przez MEN ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Nasza szkoła otrzyma na realizację projektu środki finansowe w kwocie 30 000 zł. Otrzymane fundusze przeznaczone będą na realizację zajęć dodatkowych oraz doposażenie bazy szkoły w adekwatne do uczniowskich potrzeb materiały dydaktyczne i specjalistyczny sprzęt.

 

W naszej szkole prowadzone będą:

  • Zajęcia dla uczniów ze specyficznymi trudnościami w czytaniu i pisaniu, zagrożonych ryzykiem dysleksji.
  • Zajęcia dla dzieci z trudnościami w zdobywaniu umiejętności matematycznych.

 

Do celów  programu należą:

  • zapewnienie każdemu dziecku realizującemu I etap oferty edukacyjno-wychowawczo-profilaktycznej, zgodnej z jego indywidualnymi potrzebami i możliwościami edukacyjnymi i rozwojowymi;
  • zwiększenie stopnia i zakresu wykorzystania aktywizujących metod nauczania;
  • zwiększenie dostępności i podniesienie jakości wsparcia i pomocy psychologiczno-pedagogicznej udzielanej dzieciom, w szczególności dzieciom o specjalnych potrzebach edukacyjnych;
  • podniesienie jakości pomocy udzielanej przez szkołę rodzicom dzieci uczących się na I etapie oraz zintensyfikowanie współpracy i  zaangażowania rodziców w życie szkoły.

Projekt zakończy się w 21.12.2012 roku.

plbyua logo

Rysunek1.ppng

przez internet baner
wrotapodlasiazzielonym

Wniosek o dowód

dowod 01