Szybki kontakt

Gmina Milejczyce
ul. Szkolna 5
17-332 Milejczyce
tel. 85 657-90-70

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Płać kartą w urzędzie

karta bank 01

Kampania informacyjna

Cyfrowy urząd - Wrota Podlasia

Kampania informacyjna

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

OSP Milejczyce

osp logo 01
Wirtualna wycieczka

Przydatne odnośniki

Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Dziennik Urzędowy
Województwa Podlaskiego
Program Rodzina 500 plus
Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Wrota Podlasia
e-TV Bug

Liczba gości

Odwiedza nas 55 gości oraz 0 użytkowników.

Aktualności

Prawie 300 tys. zł dofinansowania na solary i przebudowę świetlicy

    26 stycznia, Wójt Gminy Milejczyce Jerzy Iwanowiec oraz Skarbnik Gminy Monika Joanna Bałut, podpisali umowę na dwa zadania w gminie Milejczyce, które będą realizowane w 2018 r.

 

    Jedno zadanie związane jest z energią odnawialną. To zadanie dotyczące instalacji kolektorów słonecznych dla mieszkańców Gminy Milejczyce. W ramach projektu zostanie kupionych i zainstalowanych 36 instalacji solarnych. Wartość projektu - 357,4 tys. zł, dofinansowanie - 205, 6 tys. zł.

    Zadanie to będzie finansowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego, oś priorytetowa: Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej, działanie – Inwestycje na rzecz rozwoju lokalnego- na realizację projektów OZE. Decyzję o przyznaniu dofinansowania i podpisaniu umowy podjął Zarząd Województwa Podlaskiego, na podstawie wyników konkursu przeprowadzonego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego przez LGD Tygiel Doliny Bugu.

 

   Drugie zadanie, to przebudowa świetlicy w Sobiatynie. W zakres prac wchodzą: wymiana dachu, instalacji elektrycznej, okien, drzwi, docieplenie budynku i wykonanie nowej elewacji zewnętrznej, wykonanie nowej podłogi, zakup wyposażenia. Dofinansowanie – 81 524 zł.

   Decyzję o przyznaniu tego dofinansowania również podjął Zarząd Województwa Podlaskiego na podstawie wyników konkursu przeprowadzonego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego przez LGD Tygiel Doliny Bugu.

 

umowa solary 2018 01

 

umowa solary 2018 03

       fot. podlasie24.pl

 

 

 

wrotapodlasiazzielonym

Przydatne odnośniki

pomoc prawna 02

Wniosek o dowód

dowod 01

Dyżury aptek

apteki powiat

Przydatne odnośniki

Stowarzyszenie

senior logo 2017

NSSD

ulotka int operator 2016 01
Decydujmy razem