Szybki kontakt

Gmina Milejczyce
ul. Szkolna 5
17-332 Milejczyce
tel. 85 657-90-70

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Płać kartą w urzędzie

karta bank 01

Gmina milejczyce na

face logo 21

Kampania informacyjna

Cyfrowy urząd - Wrota Podlasia

Kampania informacyjna

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

OSP Milejczyce

osp logo 01
Wirtualna wycieczka

Przydatne odnośniki

Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Dziennik Urzędowy
Województwa Podlaskiego
Program Rodzina 500 plus
Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Wrota Podlasia
e-TV Bug

Liczba gości

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.

Aktualności

Uwaga pacjenci SP ZOZ w Siemiatyczach!

 Szanowni Państwo!

 

  Czujemy się odpowiedzialni za Państwa zdrowie, dlatego ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną i zalecane przez rząd Polski oraz Główny Inspektorat Sanitarny ograniczenia wynikające z zagrożenia zakażeniem koronawirusem SARS-CoV-2 uruchamiamy dla Państwa porady telefoniczne lekarzy specjalistów we wszystkich naszych poradniach.

  Chodzi o to, aby zgodnie z zaleceniami w miarę możliwości ograniczyć do minimum konieczność Państwa wizyt w poradniach.

  Lekarze udzielają teleporad w godzinach pracy poradni – dzięki temu uzyskacie Państwo konsultację lekarską bezpiecznie, bez konieczności wychodzenia z domu. To są takie same konsultacje jak podczas wizyt, tylko ze względu na wyjątkową sytuację epidemiologiczną, odbywają się przez telefon, a nie osobiście.

  Wszystkich naszych pacjentów, którzy chcą skorzystać z pomocy lekarza specjalisty prosimy o kontakt telefoniczny z rejestracją w celu umówienia porady lub wyznaczenia konkretnej godziny na wizytę w poradni.

  Rejestracja pacjentów do teleporad odbywa się tylko drogą telefoniczną, w sytuacji, kiedy jest to niezbędne pacjent zostanie umówiony na konkretną godzinę do lekarza nie należy zgłaszać się po recepty – prośbę o przepisanie leków do kontynuacji leczenia należy nam zgłosić telefonicznie. Pacjenci zapisani do poradni specjalistycznych proszeni są o kontakt telefoniczny bądź mailowy przed wizytą. Porady wtedy kiedy jest to konieczne będą realizowane zgodnie z harmonogramem. Jednakże w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie zarówno pacjentów, jak i personelu, wprowadzamy dodatkowe środki ostrożności.

  Pacjenci będą wpuszczani do budynku pojedynczo i bez osób towarzyszących Wszystkim pacjentom zgłaszającym się będziemy stosowali procedury wejścia. Dziękujemy za wyrozumiałość, zrozumienie i stosowanie się do tych zasad – wprowadzamy je również dla Państwa bezpieczeństwa. 

 Zwracamy się również z prośbą do Mieszkańców Powiatu Siemiatyckiego. oraz osób spoza powiatu. o ograniczenie osobistych wizyt celem rejestracji do poszczególnych poradni specjalistycznych znajdujących się w Głównym Budynku Szpitala, pracowni USG i RTG oraz pracowni Endoskopii, a także składających wniosek o dokumentację medyczną.
 

  Apelujemy by w powyższych sprawach kontaktować się telefonicznie pod następującymi numerami:
- rejestracja Ogólna 85 655 22 00 wew 341 oraz 200
- rejestracja do Pracowni USG i RTG: 85 655 22 00 wew 303
- rejestracja do Pracowni Endoskopii 85 655 22 00 wew 305

  Przypominamy też o możliwości rejestracji do poradni poprzez Poratl Pacjenta dostępny pod adresem https://ezdrowie.wrotapodlasia.pl/
natomiast skierowania bądź wnioski o dokumentację wysłać pocztą.
 

  Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz telefonicznie 85 655 28 25.

 

Dyrektor SPZOZ w Siemiatyczach Andrzej Szewczuk

 

 

źródło: Starostwo Powiatowe w Siemiatyczach

 

 

 

 

Rysunek1.ppng

przez internet baner

spis rolny 2020 modul

wrotapodlasiazzielonym

Przydatne odnośniki

pomoc prawna 02
plbyua logo

Wniosek o dowód

dowod 01
dyzury aptek 2020

Przydatne odnośniki

Stowarzyszenie

senior logo 2017

NSSD

ulotka int operator 2016 01
Decydujmy razem